Promocje

Lista produktów producenta: STUART WEITZMAN

logo stuart weitzman

Marka Stuart Weitzman słynie z tego, że do produkcji butów używa unikalnych materiałów, takich jak korek, winyl, szkło. Jednakże oprócz bardzo ekstrawaganckiego obuwia, oferuje bardzo klasyczne modele.

Wśród butów Stuart Weitzman znajdziemy słynne kozaki overknee, a także botki i czółenka. Występują zarówno na płaskim, jak i wyższym obcasie, a także koturnie. Wszystkie – nawet te bardzo wysokie – są bardzo wygodne, bo dobrze wyważone.

Buty występują w stonowanych kolorach, więc doskonale sprawdzą się do każdej stylizacji. Wykonane są z wysokiej jakości skóry, która pięknie się prezentuje i jest bardzo wytrzymała.

logo stuart weitzman


Marka powstała w roku 1986 w Ameryce. Jej twórcą był oczywiście Stuart Weitzman. Tradycje szewskie były żywe w jego rodzinie już od dawna. Jego ojciec zajmował się produkcją obuwia, aż w końcu chłopak sam złapał "bakcyla". Tak powstały pierwsze projekty butów dla ojca.

Po śmierci ojca w 1965 rodzinna firma przeszła w ręce Stuarta oraz jego brata. Po dwukrotnej sprzedaży zakład ponownie znalazł w rękach młodego projektanta. Dziś siedziba marki znajduje się w Nowym Jorku, zaś główna fabryka produkcyjna w Hiszpanii.

Projekty Stuarta Weitzmana są odpowiedzią na potrzeby i marzenia wielu kobiet. Dla projektanta but nie pełni funkcji jedynie ochronnej. To coś o wiele więcej. But ma być ozdobą i efektownym dodatkiem do każdej stylizacji, który zwraca na siebie uwagę. Obuwie ma być sztuką. Nic dziwnego, że projekty amerykańskiej firmy są tak charakterystyczne. Marka Stuart Weitzman słynie z tego, że do produkcji butów używa unikalnych materiałów, takich jak korek, winyl czy szkło. Łączenie materiałów, mieszanie różnych stylów i form, kreowanie nowych wzorów – to wszystko w pełni oddaje wizerunek marki. Jednakże oprócz bardzo ekstrawaganckiego obuwia, oferuje również klasyczne modele.

Być może zaskakujący jest fakt, że przy jednej parze butów pracuje czasami nawet 30 rzemieślników. Jedna para powstaje w trakcie prawie 2 miesięcy. Sam Weitzman nadzoruje wszystkie etapy produkcji – od projektu po wysyłkę.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów