Promocje

Lista produktów producenta: BALDININI

Baldinini to włoska firma, która powstała w roku 1910 – w czasie gdy wiele małych zakładów rzemieślniczych zaczęło rozkwitać wokół San Mauro Pascoli. To właśnie tej marce w owym czasie udało się przekroczyć cienką linię między sztuką a rzemiosłem. To wynik pracy świetnych mistrzów rzemiosła i licznych współpracowników, których niezwykłe umiejętności pomogły osiągnąć sukces.


Obecnie Baldinini produkuje setki tysięcy par butów w ciągu roku. Każda z nich została zaprojektowana i stworzona we Włoszech. Skrupulatna kontrola jakości obejmuje wszystkie etapy produkcji – od projektu do momentu pakowania przesyłki.

Marka słynie z ekskluzywnych i perfekcyjnie wykończonych produktów, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Dzięki temu są uniwersalne i ponadczasowe. Styl Baldinini inspirowany jest przeszłością oraz aktualnymi trendami. Każda para butów to innowacyjny i modny krój, zaprojektowany z myślą o przyszłych klientkach. Wyjątkowo eleganckie i smukłe kształty, przepięknie zdobione sandały, wyrafinowane poczucie koloru, jasne i delikatne wzory... To wszystko przekłada się na spójną tożsamość marki, która ma przede wszystkim zachwycać i spełniać kobiece marzenia.  

Wśród produktów marki Baldinini znajdziesz obuwie damskie: czółenka, sneakersy, klapki i kozaki. Wszystkie wykonane są z wyselekcjonowanej skóry i subtelnie zdobione. Na uwagę zasługują również półbuty i trampki męskie. Charakteryzują się tym, że są bardzo uniwersalne i wygodne w noszeniu.

Baldinini oferuje również galanterię skórzaną: torby i portfele, teczki na notebooki. Warto zwrócić uwagę również na elegancką odzież damską. Wiele elementów wykończenia oraz aplikacje i zdobienia wykonywanych jest ręcznie.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów