Lista produktów producenta: PRADA

Prada to jedna z bardziej znanych i pożądanych marek luksusowych na świecie. Zajmuje się produkcją odzieży, obuwia oraz galanterii skórzanej i innych akcesoriów. Ten włoski dom mody powstał już w roku 1913 w Mediolanie. Jego twórcą był oczywiście Mario Prada. Z początku Prada produkowała jedynie torebki, by później rozszerzyć swoją działalność o kolejne linie ubrań oraz butów. Za sukcesem firmy stoi wnuczka Maria, Miuccia Prada, która odziedziczyła firmę w 1978 roku. To ona rozsławiła ją na całym świecie i nadała jej obecny wygląd. To ona po raz pierwszy wymyśliła nylonową torebkę. Obecnie w posiadaniu Prady jest aż 250 sklepów w 65 różnych krajach. Dom mody produkuje swoje ubrania i buty pod różnymi markami, np. Miu Miu, Church's czy Car Shoe.


Pomysły marki są nieskrępowane kodami stylu. Kreacje stanowią odpowiedź na eksplorację i obserwację społeczeństwa. Marka jest prekursorem i pionierem ciągle zmieniających się scenariuszy mody. Zamiast podążać za trendami, woli je tworzyć. Indywidualne pomysły marki definiują kulturę produktu, opartą na kreatywności, która wciąż ewoluuje. Jest to nieograniczony i niekończący się proces, który za każdym razem wzmacnia DNA marki, zapewniając wyjątkowość i ekskluzywność.

Kolekcje Prady charakteryzują się czystymi liniami i nowoczesnymi, opływowymi sylwetkami. Kierowane są do wszystkich, którzy chcą poczuć się elegancko, wyjątkowo i stylowo. Która z kobiet nie chciałaby choć raz założyć czegoś sygnowanego nazwą tej marki? Jednocześnie Prada dba również o komfort i wygodę swoich klientek, tak by w każdej kreacji czy obuwiu czuły się dobrze i pewnie.

Prada zajmuje się produkcją portfeli, torebek i innej galanterii skórzanej. Kolekcje obejmują także odzież, obuwie i różnego rodzaju akcesoria, jak okulary czy apaszki. Prócz eleganckich kreacji, które posłużą nam na większe wyjścia, znajdziemy także ubrania typowo codzienne czy wygodne obuwie sportowe. Niezależnie więc od naszego stylu czy okazji, zawsze znajdziemy tu coś dla siebie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.