Lista produktów producenta: EMMA GAIA

Marka Emma&Gaia to twór włoskiego producenta Gaillardo. Zanim jeszcze powstała firma Gaillardo, na początku lat 60. powstał Italbags, będący producentem torebek. Dopiero w 1979 roku jako zakład rzemieślniczy narodził się Gaillardo. Zmiany strukturalne w kolejnych latach doprowadziły do porzucenia produkcji toreb. Firma skupiła się na tworzeniu kołder oraz płaszczy dla kobiet.

W 2009 roku firma Gaillardo wystartowała z nową marką pod nazwą Emma&Gaia. Marka promowana była przez najbardziej prestiżowe magazyny z branży modowej, takie jak Glamour, Vanity Fair, Cosmopolitan, Vogue, Shopping czy Elle. Nic dziwnego, że osiągnęła taki sukces – dotarła do milionów kobiet na całym świecie.


Marka Emma&Gaia uwielbia bawić się modą. Kreuje styl, który jest świeży, energetyczny i dynamiczny. Łączy klasyczne modele z sezonowymi trendami, dzięki czemu ich produkty zawsze są oryginalne i atrakcyjne. Zawsze są na topie i mają wiele zwolenniczek.

Najnowsze kolekcje marki wyróżniają się wyrafinowanym i eleganckim urokiem. Jednocześnie występuje tu eklektyzm formy, stylów i materiałów. Marka nie boi się ryzyka – łączy ze sobą wiele kontrastujących i nietypowych stylów, upodobań, kolorów oraz akcesoriów. Tutaj liczą się detale.

Skórzane kurtki z ćwiekami w połączeniu ze sznurowadłami i satyną? Tutaj wszystko pasuje, a kobiety noszące się w takich kolekcjach są jednocześnie bardzo kobiece i pewne siebie. Marka prócz popularnych skórzanych kurtek oferuje także obszerne swetry w typie oversize, T-shirty, koronkowe halki, ubrania i akcesoria z eko-futra a wszystko to w znakomitym i uwielbianym przez kobiety stylu vintage.

W naszym sklepie znajdziecie m. in. kamizelkę, która jest połączeniem wszystkiego, co kobiece. Zestawienie futerka z delikatną koronką na podszewce, a wszystko to w pięknej barwie pudrowego różu. Jest kobieco, wyjątkowo i elegancko.

Jeśli uwielbiacie bawić się modą, kochacie łączenie stylów i form i nie boicie się odważnych kreacji, marka Emma&Gaia z pewnościa trafi w Wasze gusta. To kolekcje dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą, co chcą od życia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.