Lista produktów producenta: BOSIDENG

Bosideng to włoska marka, której filozofia opiera się na trzech fundamentalnych wartościach – jakości, spójnym stylu i jednocześnie wszechstronności. Projektanci marki Bosideng to ludzie z pasją, otwartym umysłem i doświadczeniem w tworzeniu niepowtarzalnych kurtek prezentujących nowoczesne trendy we wzornictwie. Pasja ta przekłada się na każdą kolejną kolekcję ubrań. Bosideng to najlepsza wizytówka włoskiej tradycji w designie i modzie. Kurtki tego domu mody to zarówno styl codzienny casualowy i outdoorowy, ale również elegancki i klasyczny.


Materiały wykorzystywane do tworzenia niepowtarzalnych modeli kurtek i płaszczy są dobierane ze starannością i precyzją. Zatem najwyższa jakość oraz połączenie stylu, tradycyjnej kolorystyki i nowoczesnego smaku to wyznaczniki tej włoskiej marki. Idzie ona z duchem czasu, a projektanci śledzą najnowsze technologie tworzenia ubrań i wzory, które królują wśród światowej sławy dyktatorów mody. Bosideng to ubrania ponadczasowe, wykraczające poza przyziemne pojmowanie mody i stylu.

Kurtki i płaszcze Bosideng są dla ludzi ceniących zarówno elegancję, jak i wygodę oraz komfort. W kolekcji znaleźć można kurtki, które będą świetne do uzupełnienia codziennego outfitu oraz takie, które założyć można na specjalne wyjścia. Są to kurtki puchowe, pikowane, przeciwdeszczowe, a także nieco cieńsze płaszcze, które doskonale sprawdzą się w porze wiosennej i jesiennej. Dostępne są w niezwykle atrakcyjnych kolorach bazujących na kolorach natury, takich jak pastelowy żółty, biel, zieleń, czerń czy beż. Zwolenniczki modnych printów też znajdą coś dla siebie, ponieważ w obecnej kolekcji do wyboru są między innymi kurtki z printem kwiatowym. Tak kobiety, jak i mężczyźni z pewnością wybiorą odpowiedni model kurtki z kolekcji marki reprezentującej tak zwany Italian Design. To niezwykłe połączenie tradycji i innowacji odzwierciedla się w strojach włoskich twórców mody. Poprzez wybór kurtek lub płaszczy Bosideng można wyrazić swój charakter i osobowość.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.